Розділи

Сайт МОНУ

Авторизація

ІНФОРМАЦІЯ АБІТУРІЄНТУ

ІНФОРМАЦІЯ СТУДЕНТУ

ІНФОРМАЦІЯ ВИПУСКНИКУ

ТК ДДТУ » Третій (заключний) тур конкурсу наукових статей з історії правової думки в Україні
АвторАвтор: адміністратор | ДатаДата: 28 квітня 2015

10.04.2015 року у приміщені ДНВЗ «Дніпропетровський транспортно-економічний коледж» відбулась обласна конференція-звіт ОМО викладачів правознавства. Тема конференції: «Правова освіта та правове виховання студентської молоді» (за результатами роботи ОМО викладачів правознавства в 2014-2015 навчального року).

Також відбувся третій (заключний) тур конкурсу наукових статей з історії правової думки в Україні серед студентів училищ, технікумів, коледжів Дніпропетровської області.

У третьому турі обласного конкурсу наукових статей з історії правової думки в Україні прийняли участь студенти ВНЗ Дніпродзержинського регіону. За підсумками третього туру обласного конкурсу студенти нашого регіону посіли наступні місця:

номінація «Правова і політична думка України періоду Київської Русі»:

3 місце         Патлаха Анна – Дніпродзержинське медичне училище, тренер-викладач – Журавель Тамара Михайлівна ;

 

         номінація «Політична та правова думка козацької доби»

1 місце         Лінник Максим – Дніпродзержинський енергетичний технікум, тренер-викладач – Євдошенко Світлана Валентинівна ;

 

         номінація «Українська політико-правова думка в другій половині

XYIII –XIX століттях»

2 місце         Недошопа Тетяна – Дніпродзержинський технологічний коледж, тренер-викладач – Карповський Василь Олексійович ;

 

         номінація «Сучасний стан розвитку правової думки в України».

3 місце         Горбанюк Віталій – Дніпродзержинське медичне училище, тренер-викладач – Журавель Тамара Михайлівна ;

 

Вітаємо студентів-учасників (та їх тренерів-викладачів) третього туру обласного конкурсу наукових робіт з перемогами та бажаємо у подальшому творчих досягнень і успіхів на ниві правознавства.

 

Додаткове привітання для студентки Дніпродзержинського технологічного коледжу ДДТУ  Недошопі Тетяні  (навчальна група – ОБС-14/9д), яка посіла друге місце у номінації «Українська політико-правова думка в другій половині XYIII –XIX століттях» з науковою роботою «Життя та діяльність М.Драгоманова» – науковий керівник-викладач Карповський В.О.

 

Третій (заключний) тур конкурсу наукових статей з історії правової думки в Україні  

На фото: студентка ДТК ДДТУ  НЕДОШОПА  ТЕТЯНА  – призерка у номінації «Українська політико-правова думка в другій половині XYIII –XIX століттях» обласного студентського конкурсу наукових статей з історії правової думки в Україні. 

Теги до статті: