Розділи

Сайт МОНУ

Авторизація

ІНФОРМАЦІЯ АБІТУРІЄНТУ

ІНФОРМАЦІЯ СТУДЕНТУ

ІНФОРМАЦІЯ ВИПУСКНИКУ

ТК ДДТУ » Інформація » Науково-практична конференція з історії України
АвторАвтор: адміністратор | ДатаДата: 10 квітня 2012

10 квітня 2012 року в коледжі пройшла регіональна науково-практична конференція з історії України «Україна в Європі. Європа в Україні». У роботі конференції взяли участь 10 вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації з Дніпродзержинська, Верхньодніпровська і Вільногірська. Були задіяні 37 найкращих студентів цих ВНЗ і 14 викладачів.
Були представлені дослідницькі проекти щодо історичних відносин України з країнами Європи – Італією, Францією, Німеччиною, Австрією, Великобританією, Швецією, Угорщиною, Польщею, Ватиканом, Люксембургом та ін. У контексті історичного дослідження були представлені події, долі, факти з життя українців і європейців. Найцікавіші студентські дослідження були відмічені дипломами.
За опитуванням студентів-учасників конференції найцікавішими були визнані виступи Дніпродзержинського комерційного технікуму і Дніпродзержинського економічного коледжу ДДТУ. Конкурс на найкращу газету виграла команда Верхньодніпровського коледжу ДДАУ.
Організаторами конференції виступили Дніпродзержинський технологічний коледж ДДТУ (директор – Л.О.Олійник) і регіональне методичне об’єднання викладачів історії України і суспільних дисциплін (голова – І.В.Дружиніна). За результатами студентських досліджень планується підсумкова збірка.

Теги до статті: