Розділи

Сайт МОНУ

Авторизація

ІНФОРМАЦІЯ АБІТУРІЄНТУ

ІНФОРМАЦІЯ СТУДЕНТУ

ІНФОРМАЦІЯ ВИПУСКНИКУ

ТК ДДТУ » Циклова комісія програмного забезпечення та фізико-математичних дисциплін

Циклова комісія програмного забезпечення та фізико-математичних дисциплін

Кабінет основ програмування

 Кабінет основ програмування

Кабінет ЕОМ та мікропроцесорних систем

 Кабінет ЕОМ та мікропроцесорних систем


  Розвиток комп’ютерної техніки, активне і швидке проникнення нових інформаційних технологій у повсякденне життя – це ті чинники, на яких базується потреба у підготовці спеціалістів, готових впевнено користуватись цими сучасними інструментами оволодіння інформацією. Тому підготовка програмістів є актуальним напрямом у освітній галузі, бо потреби ринку праці у кваліфікованих спеціалістах з розробки програмного забезпечення тільки зростають.
Це й спонукало керівництво коледжу у 1999 році розпочати підготовку спеціалістів за спеціальністю «Програмування для електронно-обчислювальної техніки і автоматизованих систем». З 2008 року для цієї спеціальності змінено назву на «Інженерія програмного забезпечення».
Підготовку з даної спеціальності здійснюють викладачі циклової комісії Програмного забезпечення та фізико-математичних дисциплін, які мають досить високий рівень кваліфікації. До викладання певного кола дисциплін залучаються викладачі університету.
Наша циклова комісія молода (середній вік – близько 35 років). У цьому можна переконатись, ознайомившись з її складом>.
Навчання за спеціальністю забезпечується сучасною комп’ютерною технікою (два комп’ютерні класи), крім того, у навчальному процесі використовується мультимедійний клас з інтерактивною дошкою.
Наші студенти отримують знання та навички у програмуванні на мові C++, C#, Object Pascal, а також професійні навички у настройці, адмініструванні операційних систем та офісних програмних продуктів (Windows XP, Microsoft Office). Враховуючи потреби сучасного ринку, було введено дисципліни, які пов’язані з проектуванням та програмуванням у середовищі 1С підприємство. Велика увага приділяється WEB- технологіям.
Випускники нашої спеціальності знаходять своє місце на ринку праці, а також мають можливість продовжити навчання у Дніпровському державному технічному університеті за обраним (відповідним) фахом.

Тиждень програміста
Конкурс "Хрестики-Нулики" серед студентів