Розділи

Сайт МОНУ

Авторизація

ІНФОРМАЦІЯ АБІТУРІЄНТУ

ІНФОРМАЦІЯ СТУДЕНТУ

ІНФОРМАЦІЯ ВИПУСКНИКУ

ТК ДДТУ » Циклова комісія будівельних дисциплін

Циклова комісія будівельних дисциплін

 
Дніпродзержинськ є унікальним місцем зосередження великого металургійного комбінату, підприємств машинобудування, хімічної промисловості, підприємств транспорту, будівництва та виробництва будівельних матеріалів. Будівельний ринок Дніпропетровщини великий та перспективний. Проте на будівельному ринку м. Дніпродзержинська та області є й свої мінуси - брак професіоналів на виробництві. Впровадження нових методів будівництва, нових конструкцій та матеріалів неможливі без підготовки та перепідготовки висококваліфікованих виконавців будівельних робіт.

Циклова комісія «Будівельних дисциплін» розпочала свою діяльність з 1961 році. Об'єднує в собі 5 викладачів, які мають переважно вищу атестаційну категорію, готує фахівців з наступних спеціальностей:

- «Будівництво та експлуатація будівель і споруд» (І рівень акредитації - «Молодший спеціаліст»)

- «Промислове та цивільне будівництво» (ІІ рівень акредитації - «Бакалавр»)


Сьогодні наша комісія має достатню матеріальну базу, сильний викладацький склад, щоб готувати нових фахівців для сучасних будівельних компаній. Наша циклова комісія об'єднує однодумців, які мають не тільки високу професійну підготовку, але й великий творчий потенціал, якій з великою радістю передаємо нашим студентам.
Щоб зробити навчання цікавим і корисним, окрім теоретичної підготовки в стінах коледжу ми пропонуємо студентам навчання на будівельних майданчиках, заняття пошуково-дослідницької роботою в галузі будівництва, а також засвоїти необхідні в професійній діяльності сучасні ліцензійні програмні комплекси Autodesk і АВК.

Наші студенти приймають участь в обласних та регіональних конкурсах та конференціях, де неодноразово займали призові місця.

На обласній конференції «Європейський світогляд в українському будівництві»

   
Команда конкурсу "Кращий за фахом"  Підготовка до обласної конференції


В розпорядженні студентів сучасні навчальні кабінети та лабораторії, якісна методична база, яка створена з урахуванням тривалого педагогічного досвіду. Все це дозволяє повністю розкритися професійним та творчим здібностям наших вихованців і підготувати їх до майбутніх професійних перемог.

До послуг студентів представлені спеціалізовані кабінети та лабораторії:
- Будівельних конструкцій
- Інженерного креслення
- Будівельної техніки та матеріалознавства
- Технології будівельного виробництва та економіки будівництва
- Основ розрахунку будівельних конструкцій
- Мультимедійна лекційна аудиторія
- Лабораторія інноваційних технологій та основ САПР.

 
Лабораторія інноваційних технологій та основ САПР
 Кабінет «Технології будівельного виробництва та економіки будівництва» 
 Кабінет «Основ розрахунку будівельних конструкцій»  Мультимедійна лекційна аудиторія 128


Студенти нашої спеціальності, під час проходження навчальної та технологічної практики, задіяні у ремонтах аудиторій, спеціалізованих кабінетів та лабораторій, тим самим вкладаючи часточку своєї душі та праці у розвиток матеріально-технічної бази комісії та коледжу в цілому.