![Для майбутніх абітурієнтів нашого коледжу! Для майбутніх абітурієнтів нашого коледжу!](/uploads/posts/2022-06/thumbs/001.jpg) |
До уваги вступників на основі базової середньої освіти (9-ти класів)![128071;](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4f/1/16/1f447.png)
Цього року для вступу на денну (дуальну) форму навчання на фахового молодшого бакалавра вам вперше потрібно реєструвати електронні кабінети та подавати електронні заяви.
![9989;65039;](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png) Для створення кабінету треба зазначити:
![10145;65039;](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png) серію та номер документа про освіту;
![10145;65039;](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png) номер (без серії) документа, що посвідчує особу: паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, свідоцтво про народження.
![128231;](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbe/1/16/1f4e7.png) Також потрібно вказати електронну пошту, до якої вступник має доступ і яка не заборонена на території України, та згенерувати пароль для подальшого входу в кабінет.
![128248;](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tde/1/16/1f4f8.png) У сам кабінет необхідно завантажити фото вступника та, за наявності, довідку, що підтверджує реєстрацію у селі (Додаток 13 або витяг з реєстру територіальної громади, зокрема сформований на порталі Дія), а також вказати контактні номери.
![8252;65039;](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t77/1/16/203c.png) Будь ласка, не завантажуйте «селфі» чи некоректне фото, адже заклад освіти може використовувати його для замовлення студентського (учнівського) квитка.
![128467;](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5c/1/16/1f5d3.png) Редагувати внесену інформацію можна до моменту подання першої електронної заяви. Можливість подання електронних заяв буде відкрита 30 червня та триватиме до 18-ї години 13 липня.
![10071;65039;](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png) Зверніть увагу:
![10145;65039;](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png) конкурсний бал вступника на бюджет цього року складається з результатів індивідуальної усної співбесіди або творчого конкурсу та розгляду мотиваційного листа. Текст мотиваційного листа необхідно буде заповнювати в кабінеті під час подання заяви. За необхідності копії матеріалів (дипломи, нагороди), що підтверджують викладену в листі інформацію, треба надсилати на електронні скриньки Приймальних комісій закладів освіти, що вказані в конкурсних пропозиціях;
![10145;65039;](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png) вступник може використати сільський коефіцієнт (СК), на який збільшується конкурсний бал. СК дорівнює 1,05. Він доступний для осіб, зареєстрованих у селі, які в рік вступу здобули базову середню освіту у закладі освіти на території села. Для підтвердження СК потрібно завантажити в електронний кабінет сканкопію відповідної довідки.
Ви завжди можете звернутись по допомогу у створенні свого електронного кабінету до нашого коледжу (каб. 122).
Чекаємо саме на вас!
|