Розділи

Сайт МОНУ

Авторизація

ІНФОРМАЦІЯ АБІТУРІЄНТУ

ІНФОРМАЦІЯ СТУДЕНТУ

ІНФОРМАЦІЯ ВИПУСКНИКУ

ТК ДДТУ » Рейтингові списки

Рейтингові списки

На основі базової загальної середньої освіти:
 

5.03050701 Маркетингова діяльність

5.03050801 Фінанси і кредит

5.05010301 Розробка програмного забезпечення

5.05070204 Експлуатація, ремонт і енергопостачання міського електротранспорту

5.05130102 Виробництво неорганічних речовин

5.06010101 Будівництво та експлуатація будівель і споруд

5.12020103 Виробництво фармацевтичних препаратів



На основі повної загальної середньої освіти:

5.03050801 Фінанси і кредит

5.12020103 Виробництво фармацевтичних препаратів



На основі освітньо-кваліфікаційного рівня - кваліфікований робітник:

5.03050801 Фінанси і кредит

5.05070104 Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд

5.07010602 Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів


Коди особливих умов вступу на перший курс навчання

Результати проведення випускних іспитів  у групах підготовки до вступу (термін навчання 4 і 6 місяців) та пробного туру

 

ПІДГОТОВЧІ КУРСИ 2015р.

 

 

ПІБ

Спец.

Українська мова  17.04.2015

Математика

22.04.2015р.

1

Біліченко Данило  Володимирович

ПЗ

7

7

2

Білявський Владислав Сергійович

ПЗ

7

8

3

Бочка Валерія Сергіївна

ПЗ

7

8

4

Дзюба Анастасія Романівна

ПЗ

7

7

5

Домерацький Євген Сергійович

ПЗ

9

7

6

Калашник Кирило Андрійович

ПЗ

8

7

7

Козленко Олександр Олександрович

ПЗ

6

6

8

Козленко Сергій Олександрович

ПЗ

8

6

9

Кудашева Анастасія Романівна

ПЗ

8

8

10

Рудницька Анна Володимирівна

ПЗ

-

-

11

Щербанюк Михайло Олександрович

ПЗ

7

8

12

Слабженінов Артур Сергійович

ПЗ

7

7

13

Стадник Артем Олегович

ПЗ

7

7

14

Столярчук Денис Юрійович

ПЗ

7

7

15

Бєлоусова Ірина Володимирівна

ПЗ

7

9

16

Васильєв Олександр Олександрович

ПЗ

9

10

17

Гончарук Микита Сергійович

ПЗ

-

-

18

Кучменко Олена Олексіївна

ПЗ

-

-

19

Кучменко Юрій Олексійович

ПЗ

-

-

20

Бобков Арсеній Костянтинович

Б

8

7

21

Відасєв Анатолій Володимирович

Б

6

4

22

ЮркінДанііл Вікторович

Б

-

-

23

Жуган Катерина Володимирівна

Б

8

6

24

Коновалов Павло Володимирович

Б

6

4

25

Костюк Анжеліка Суренівна

Б

10

7

26

Макабула Андрій Віталійович

Б

7

4

27

Мінчук Людмила Юріївна

Б

11

7

28

Мовчанюк Віталій Іванович

Б

8

7

29

Штилюк Владислав Геннадійович

Б

8

4

30

Логвінова Вікторія Олегівна

ЕТ

9

7

31

Пацюк Олександр Валерійович

ЕТ

7

7

32

Вусик Олександр Олександрович

ЕТ

8

7

33

Чиж Діана Олегівна

МД

8

7

34

Петрова Катерина Аскарівна

ФК

7

7

35

Гупалюк Лілія Вячеславівна

ФК

8

6

36

Зайчук Юлія Сергіївна

ФК

7

7

ПІБ

Спец.

Українська мова  17.04.2015

Хімія

22.04.2015р.

1

Марунич Анастасія Віталіївна

ВФ

8

8

2

Мелюшко Дарія Олексіївна

ВФ

7

8

3

Мичка Ірина Євгеніївна

ВФ

7

7

4

Піддубна Анастасія Олександрівна

ВФ

8

8

5

Тонкошкур Аліна Олександрівна

ВФ

7

7

6

Яворська Євгенія Андріївна

ВФ

7

6

7

Бабіч Олена Володимирівна

ВФ

8

7

8

Зєнова Єлизавета Сергіївна

ВФ

7

7

9

Кузнецова Поліна Василівна

ВФ

-

-

10

Лящина Юлія Вадимівна

ВФ

9

6

11

Орєшкіна Тетяна Володимирівна

ВФ

10

10

12

Перерва Артем Тимурович

ВФ

8

7

13

Плітінець Валерія Олександрівна

ВФ

-

-

14

Ступаєва Юлія Ігорівна

ВФ

8

8

15

Таган Руслана Валеріївна

ВФ

8

7

16

Татарець Маргарита Віталіївна

ВФ

8

7

17

Цукарева Анна Юріївна

ВФ

8

7

18

Шляєва Єлизавета Михайлівна

ВФ

8

8

19

Шутка Катерина Романівна

ВФ

7

7

20

Чабан Єлизавета Андріївна

ВФ

8

8

21

Чумак Ірина Олегівна

ВФ

9

8

22

Шершукова Юлія Олександрівна

ВФ

7

6

23

Костюк СуренСуренович

ВН

-

-

ПРОБНИЙ ТУР

 

ПІБ

Спец.

Українська мова  17.04.2015

Математика

22.04.2015р.

1

Сагайдачна Аліна Олександрівна

БС

6

7

2

Медведєва Катерина Вячеславівна

ПЗ

8

7

3

Редька Антон Володимирович

ПЗ

7

9

4

Ткаченко Олексій Васильович

ПЗ

6

7

5

Дузь Денис Олександрович

ПЗ

6

7

6

Кізілова Аліна Леонідович

ПЗ

7

6

7

Гриб Дмитро Сергійович

ПЗ

6

6

8

Попов Євгеній Юрійович

ПЗ

8

7

9

Бабенко Володимирович

ПЗ

10

10

10

Бубирьов Роман Вікторович

ПЗ

8

7

11

Григорян Давид

БС

7

6

12

Мирошниченко Анастасія Ігорівна

ПЗ

7

7

ПІБ

Спец.

Українська мова  17.04.2015

Хімія

22.04.2015р.

1

Лелюха Анна Валеріївна

ВФ

7

7

2

Олексюк Олена Олександрівна

ВФ

6

8

3

Ляшенко Карина Олександрівна

ВФ

7

8

4

Шаблій Юлія Валентинівна

ВФ

7

7

5

Мирошниченко Анастасія Ігорівна

ВФ

7

7

6

Ткаленко Анастасія Олександрівна

ВФ

7

8

7

Бочка Єлізавета Сергіївна

ВН

7

7

8

Кізілова Аліна Леонідівна

ВФ

7

8