14 березня 2019 року відбулася II Всеукраїнська наукова- практична конференція з «Екології» серед студентів закладів освіти, що готують молодших спеціалістів «Земля не нам належить - ми Землі!», наш коледж достойно представили студентки III курсу, групи Ф-16/9 Гогуліна Вікторія та Палій Влада з докладом «Проблеми утилізації фармацевтичних відходів». Їх доклад був відзначений, за високу прикладу спрямованість роботи, представником управління екології та природничих ресурсів Кам’янської міської ради.
![II Всеукраїнська наукова- практична конференція з «Екології» II Всеукраїнська наукова- практична конференція з «Екології»](/uploads/posts/2019-03/thumbs/005.jpg) |
![II Всеукраїнська наукова- практична конференція з «Екології» II Всеукраїнська наукова- практична конференція з «Екології»](/uploads/posts/2019-03/thumbs/004.jpg)
|