Розділи

Сайт МОНУ

Авторизація

ІНФОРМАЦІЯ АБІТУРІЄНТУ

ІНФОРМАЦІЯ СТУДЕНТУ

ІНФОРМАЦІЯ ВИПУСКНИКУ

ТК ДДТУ » Інформація » Вітальне слово губернатора Олександра Вілкула студентам
АвторАвтор: адміністратор | ДатаДата: 31 серпня 2012

Вітальне слово губернатора Олександра Вілкула студентам

Дорогі студенти!
Щиро вітаю вас із початком нового навчального року!
Це важливий і відповідальний етап у вашому житті, який відкриває великі можливості й перспективи.
Ви – студенти найпрестижніших вишів Дніпропетровщини та України. Ваші енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення в науці та на виробництві, у спорті та мистецтві. Плідно навчайтесь, будьте ініціативними, розкривайте свій потенціал. Вам будувати майбутнє рідного регіону і держави.
За підтримки нашого Президента Віктора Федоровича Януковича в рамках проекту «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти» в області створюється система «школа-виш-перше робоче місце», метою якої є адаптація освіти до сучасного ринку праці. Завдяки цьому підвищується ваша конкурентоспроможність як фахівців. Для цього вже два роки поспіль проводяться «Ярмарки вакансій». Відбувається ефективна співпраця вищих навчальних закладів області з роботодавцями, відкриваються філії профільних кафедр вишів на підприємствах регіону.
Влада системно підтримує розвиток молодих учених. В основі цього лежить трикутник знань: «освіта – дослідження – інновації». Щорічно проводиться обласний конкурс «Молоді вчені – Дніпропетровщині»для підтримки проектів інноваційних розробок, що спрямовані на розв'язання конкретних науково-технічних питань і розвиток економіки. За три роки фінансування конкурсу збільшенов шість разів і складає 900 тисяч гривень, за рахунок яких молодим ученим буде видано 20 грантів.
Кращі учні професійно-технічних училищ і студенти вишів отримують обласні стипендії.
Перед початком нового навчального року для вас відкрито Дніпропетровський обласний молодіжний центр з метою сприяння вашому працевлаштуванню, обміну інформацією та досвідом.

Дорогі студенти!


Бажаю вам цікавого й плідного навчального року і високих досягнень задля розвитку Дніпропетровської області та процвітання всієї України!

З повагою
Голова Дніпропетровської
облдержадміністрації
Олександр Вілкул

Теги до статті: