Розділи

Сайт МОНУ

Авторизація

ІНФОРМАЦІЯ АБІТУРІЄНТУ

ІНФОРМАЦІЯ СТУДЕНТУ

ІНФОРМАЦІЯ ВИПУСКНИКУ

ТК ДДТУ » Інформація » Cвяткування 66-ї річниці Дня Перемоги
АвторАвтор: admen_dtk | ДатаДата: 13 тра 2011

Напередодні святкування 66-ї річниці Дня Перемоги у Дніпродзержинському технологічному коледжі ДДТУ було проведено низку тематичних заходів. Найбільше запам’яталося студентам цікава зустріч з ветераном Великої Вітчизняної Війни Кібою Іваном Нікіфоровичом, учасником бойових дій, кавалером багатьох бойових орденів і медалів.
Іван Нікіфорович пройшов війну з першого її дня до останнього та зустрів Велику Перемогу у Празі. Мужньому ветерану виповнилося 90 років та незважаючи на свої роки Іван Нікіфорович зустрівся зі студентами та розповів про події тих років.
Також перед студентами виступив заступник голови Баглійської районної ради, ветеран праці та війни – Літос Іван Лукітич.
Для гостей коледжу, студентами були показані тематичні номери художньої самодіяльності та авторський фільм про героїв-дніпродзержинців іменами, яких названі вулиці м. Дніпродзержинська.
Перед студентами та гостями виступив заступник директора з ВР Чайка Віталій Дмитрович, який привітав усіх присутніх з Днем Перемоги, побажав здоров’я та наснаги. Гості отримали цінні подарунки та квіти від студентського колективу.

Теги до статті: