Розділи

Сайт МОНУ

Авторизація

ІНФОРМАЦІЯ АБІТУРІЄНТУ

ІНФОРМАЦІЯ СТУДЕНТУ

ІНФОРМАЦІЯ ВИПУСКНИКУ

ТК ДДТУ » Інформація » Творчий фестиваль «Студентська весна»
АвторАвтор: admen_dtk | ДатаДата: 4 тра 2011

З початком весни в нашому коледжі було проведено відповідні творчі заходи. Зокрема, ми успішно провели I тур творчого фестивалю «Студентська весна», в якому відібрали серед великої кількості учасників тих, хто гідно відстоюватиме наш навчальний заклад у міських змаганнях.

Участь приймали студенти різних курсів. Вони продемонстрували номери різних категорій та жанрів.
Творчий фестиваль «Студентська весна»Творчий фестиваль «Студентська весна»Творчий фестиваль «Студентська весна»Усі дуже ретельно підійшли до цієї події і максимально вклали зусилля, для того, щоб пройти далі. Вибір нашому журі дався не легко, бо гарних номерів було багато. Та врешті-решт вони все-таки зупинили свій вибір на семи конкурсантих, які пройшли у наступний тур.
Творчий фестиваль «Студентська весна»Творчий фестиваль «Студентська весна»Творчий фестиваль «Студентська весна»Другий тур фестивалю «Студентська весна» відбувся на базі Дніпродзержинського державного технічного університету поміж трьох учбових закладів: Дніпродзержинського державного технічного університету, Економічного коледжу та нашого Дніпродзержинського технологічного коледжу.
Творчий фестиваль «Студентська весна»Творчий фестиваль «Студентська весна»Творчий фестиваль «Студентська весна»Наші студенти показали гарний результат, вразили суддів щирістю, чуттєвістю та романтичністю номерів, а також ув'язкою номерів за темою, гідно представили наш учбовий заклад та пройшли у наступний тур фестивалю.
Творчий фестиваль «Студентська весна»Творчий фестиваль «Студентська весна»Творчий фестиваль «Студентська весна»


Творчий фестиваль «Студентська весна»Творчий фестиваль «Студентська весна»Творчий фестиваль «Студентська весна»

Творчий фестиваль «Студентська весна»Творчий фестиваль «Студентська весна»

Теги до статті: