Розділи

Сайт МОНУ

Авторизація

ІНФОРМАЦІЯ АБІТУРІЄНТУ

ІНФОРМАЦІЯ СТУДЕНТУ

ІНФОРМАЦІЯ ВИПУСКНИКУ

ТК ДДТУ » Циклова комісія гуманітарних дисциплін

Циклова комісія гуманітарних дисциплін

Циклова комісія гуманітарних дисциплін з’явилася в коледжі (тоді ще технікумі) у 2000 році. Наша царина – гуманітарні науки, виховання патріотичних засад у студентському середовищі, розширення кругозору студентів, розвиток їх аналітичних можливостей і позитивних людських якостей. Може тому, що наш колектив – ровесник нового тисячоліття, ми не боїмося змін і інновацій, постійно експериментуємо у навчальному процесі, одними з перших починаємо застосовувати нові технології у навчанні, приймаємо участь у всіх масових заходах навчального закладу і знаходимось у самому центрі виховної роботи.
Серед нас: заступник директора з виховної роботи Віталій Дмитрович Чайка – викладач соціології, викладач філософії, голова організації «Просвіта» м. Дніпродзержинська, – Віктор Степанович Кравченко, викладачі української мови та культурології – Тамара Олексіївна Донських, Наталія Петрівна Олійник і Ольга Валеріївна Сошенко, викладачі іноземних мов – Тетяна Василівна Коротя, Анна Ігорівна Санкевич і Валерій Михайлович Вінниченко, голова регіонального методичного об'єднання, викладач правничих дисциплін – Карповський Василь Олексійович, викладач історії – Ірина Вікторівна Кириченко. Очолює циклову комісію Інна Вікторівна Дружиніна – викладач соціології та психології.
Наші вихованці – постійні призери міських і регіональних олімпіад і конкурсів. Особливо продуктивний для нас – щорічний конкурс знавців української мови імені П.Яцика, де наші студенти завжди серед перших. І вже декілька років вихованці наших істориків серед перших дійових осіб щорічних тематичних регіональних історичних конференцій. Ну і що, що наші дисципліни не профільні? Це не заважає ані нам, ані нашим студентам постійно розвиватися.
Ми постійно проводимо соціологічні дослідження за різними напрямами і використовуємо їх як у навчальному процесі, так і в методичній роботі. В організації і проведенні цієї роботи приймають участь не лише викладачі, а й найактивніші студенти, найчастіше – члени студентського парламенту.

Запрошуємо до коледжу – тут ми завжди чекаємо на своїх студентів. А для того, щоб ви могли нас впізнати, подивіться на наш педагогічний портрет>