Розділи

Сайт МОНУ

Авторизація

ІНФОРМАЦІЯ АБІТУРІЄНТУ

ІНФОРМАЦІЯ СТУДЕНТУ

ІНФОРМАЦІЯ ВИПУСКНИКУ

ТК ДДТУ » Привітання голови облдержадміністрації О.Ю. ВІЛКУЛА з Днем Перемоги
АвторАвтор: адміністратор | ДатаДата: 28 квітня 2010

Голова облдержадміністрації О.Ю. ВІЛКУЛ
Шановні викладачі та студенти!


     Цього року вже в 65-й раз відзначаємо ми святу для усіх нас дату - День Великої Перемоги. За історичними вимірами 1418 днів і ночей, протягом яких йшла війна, - лише коротка невловима мить. Але за величчю подій і трагізмом пережитого – то ціла епоха.
     Тоді, у 41-му на захист рідної землі встали усі, хто міг тримати в руках зброю. Першими до лав добровольців записувалися ваші однолітки – вчителі і учні – талановиті, щирі, повні надій.
     Війна зрівняла усіх. Вона не щадила нікого – ні юнаків, ні сивочолих професорів. Металурги й медики, педагоги й геологи – вони стали єдиним цілим, вони стали Народом, який ціною мільйонних життів виборов святу, омріяну, вимолену Перемогу.
    Від того яскравого Травня пройшло 65 років. Вже не одне покоління виросло під мирним небом. Але, віддаляючись у часі, Велика Вітчизняна не повинна відходити у небуття. Бо народ, який не пам’ятає минулого, не має майбутнього.
   З вдячністю і глибокою шаною вклоняємося ми ветеранам війни, які винесли на своїх плечах весь тягар воєнного лихоліття, звільнивши рідну землю від фашизму, які день за днем тяжкою працею відбудовували на ній мирне життя, які й нині живуть серед нас.
   Ми у вічному неоплатному боргу перед нашими визволителями. Всього життя не вистачить щоб відплатити колишнім фронтовикам за їх святий подвиг.
   Сьогодні, у переддень величного свята – Дня Перемоги – я звертаюся до кожного з вас: бережіть, шануйте і підтримуйте ветеранів. Наша держава робить все можливе, щоб матеріально підтримати колишніх воїнів, забезпечити їхній соціальний захист. Від вас потрібні увага, милосердя, щира посмішка та протягнута на допомогу ветеранові рука. Це не важко, але так важливо.
   Георгіївська стрічка, яка сьогодні майорить на грудях ветеранів і молоді в усіх країнах світу, не тільки поєднує покоління Народу-Визволителя, але стає символом поєднання минулого і майбутнього.
   Упевнений, ви – гідні сини нашого народу – з честю продовжите його справу, збережете пам’ять про величний подвиг і станете на сторожі миру на нашій землі.
   Вірю в вас!

З повагою

Голова облдержадміністрації О.Ю. ВІЛКУЛ

Теги до статті: